חברות השמה הייטק – משתלבים בתחום

פנייה אל חברות השמה היי טק תגדיל את הסיכויים שלכם להשתלב באותה משרה בה אתם מעוניינים. התחילו לקרוא.
 
חברות השמה היי טק- אז והיום

בעבר, חברות ההיי טק היו מגייסות את העובדים בעצמן וזאת באמצעות מודעת דרושים בעיתון או באמצעות לוחות מודעות באינטרנט. במהלך השנים השתנה התהליך וזאת משום שהחברות הבינו כי תהליך הגיוס יהפוך ליעיל יותר וזול יותר על ידי שימוש בשירותיהן של חברות כוח אדם אשר אמונות על גיוס עובדים לחברה ושירותי מיקור חוץ עבור החברה. נכון לשנת 2012 רוב תהליכי הגיוס לחברות ההיי טק שונות בארץ ובחו"ל נעשות על ידי חברות השמה היי טק וחברות פרטיות שעיקר מומחיותן היא בתחום המשרה הנדרשת.
 
מחפשים עבודה בהייטק

כל אדם אשר למד מדעי המחשב או תחום ספציפי המקושר לעולם ההיי טק מודע לעובדה כי חיפוש של עבודה בתחום זה שונה מאשר חיפוש עבודה בתחומים אחרים. בעשור האחרון שוק ההיי טק מוגדר כשוק תחרותי מאוד אשר מציע תפקידים ברמות ודרגות שכר שונות ואינו שש לקבל לשורותיו אנשים ללא תואר בתחום זה וניסיון קודם.

דבר זה מוביל לכך שמציאת עבודה בתחום זה היא אינה משימה פשוטה וחשוב מאוד להיעזר בחברת השמה בתחום ההיי טק אשר תוכל לספק למועמד הכוונה מקצועית בתחום, להדריך אותו לגבי השלבים השונים במציאת העבודה, בכל הקשור אל כתיבת קורות חיים בפורמט המתאים תוך דגש על עיבוי נתונים מסוימים ותספק לו כלים שונים. אם בעבר, רוב האנשים ראו בחברות כוח אדם ובחברות השמה כלי למציאת עבודה, כיום רבים רואים בהן חברה המלווה אישית כל מועמד ומדריכה אותו כיצד להצליח להתקבל לחברה ולמשרה בה הוא מעוניין.
 
מדוע חברת השמה בהיי טק?

אם אתם מתלבטים האם לבחור בחברת השמה הממוקמת בקרבת מקום מגוריכם ומספקת מגוון משרות בתחומים שונים (כולל משרות בחברות היי טק) או פנייה אל חברת היי טק הממוקמת באזור אחר בארץ, ההמלצה היא לבזבז זמן נסיעות ודלק ולבחור בחברת השמה היי טק. הסיבות לכך:

  • מאגר- חברות השמה כלליות מחזיקות במאגר משרות בהיקף מצומצם יותר מאשר חברות השמה בהיי טק. הסיבה לכך היא שרוב המעסיקים מעדיפים לפנות אל חברת השמה אשר מהוקצעת בתחום המשרות השונות בהיי טק והדרישות שלהן ועל כן היא יכולה לבצע את עבודת הסינון ומציאת המועמד המתאים תוך פרק זמן קצר יותר ובצורה טובה יותר.
  • כתיבת קורות חיים- חברות השמה בהיי טק לא רק ימצאו עבורכם את המשרה המתאימה לכם אלא גם יעזרו לכם בדגשים לגבי כתיבת קורות חיים המתאימים למשרה זו או אחרת בתחום המחשבים. חברות השמה כלליות יספקו לכם דגשים כלליים לכתיבה של קורות החיים שלכם.
  • הכוונה מקצועית– חברות השמה היי טק יספקו לכם הכוונה מקצועית באשר למשרה המתאימה ביותר לתחום בו סיימתם ללמוד והניסיון המעשי שלכם עד השלב בו פניתם לחברה וזאת משום שהן יודעות מה הביקוש וההיצע בשוק ההי טק ומי הן החברות אשר מוכנות לקלוט גם עובדים ללא ניסיון בתחום מסוימים משום הצורך העצום באיוש תפקידים מסוימים. חברות השמה כלליות מכירות את עולם התעסוקה אך לא בהכרח את ההיצע, הביקוש וצרכים מיוחדים של חברות ההי טק.
  • הכרת התהליך- חברות השמה המתמחות בתחום ההיי טק יעדכנו אתכם בתהליך הקבלה לחברות ההיי טק  וכן יעניקו לכם כלים מסוימים אשר כוללים שאלות נפוצות בראיון מעסיק ועוד. בנוסף הם ילוו אתכם מתחילתו של התהליך ועד הקבלה שלכם למקום העבודה.

חברות השמה- לאן לפנות?

  • דיאלוג- נוסדה בשנת 1997 ומציעה השמה בתחום ההייטק בשלושה תחומים: איוש טכנולוגי (אנשי בדיקות תוכנה, רשתות, טכנאים, סיסטם ועוד), תפעול ופיננסים וכן השמת בכירים.
  • EXPERIS- חברת ההשמה MIT חברה לאחרונה לחברה הגלובאלית אקספריס. החברה פועלת בחמישים מדינות ברחבי העולם ומציעה השמה בתחום מערכות המידע, ההייטק, הנדסה ועוד.
  • אתוסיה- הוקמה ב-2000 מציעה שירותים של איתור וגיוס עובדים להיי טק בכל התחומים, כולל השמת בכירים להיי טק.

 
מעוניינים שנעזור לכם למצוא את משרת חלומותיכם בתחום ההיי טק, מעוניינים שהמומחים שלנו ילוו אתכם משלב שליחת קורות החיים ועד הקבלה למשרה הנחשקת. השאירו את הפרטים שלכם ואנו נחזור אליכם.